Niektoré z vašich otázok:

Ďalšie otázky?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese pastierikova@sluzbymvo.sk alebo na telefóne +421-910-852-408.

(Na telefóne sme od 7:00 do 14:00. Prosíme, volať len vo vyhradený čas)

Je Poradenský portál PORADAMVO.sk len pre účtovníkov?

Nie. Poradenský portál PORADAMVO.sk najviac pomáha ekonómom, manažérom a riaditeľom mimovládnych organizácií. Dokáže tiež pomôcť lektorom, učiteľom, zriaďovateľom, členom najvyšších orgánov, dobrovolníkom a ostatným vedúcim pracovníkom mimovládnych organizácií. Naši expertu sa zameriavajú na všetky oblasti riadenia mimovládnych organizácií. Konkrétne sú to oblasti účtovníctva, daní, financovania, ľudských zdrojov a manažmentu mimovládnych organizácií.

V čom sa líši Poradenský portál PORADAMVO.sk od iných poradenských portálov?

Poradenský portál PORADAMVO.sk je nástroj otvorených údajov vyvinutý špeciálne pre potreby mimovládnych organizácií a tým je na Slovensku jedinečný. Združuje širokú komunitu ľudí a expertov na všetky oblasti riadenia mimovládnych organizácií na jednom mieste. Ponúka aktuálne know-how: vzdelávacie programy, tréningy, príklady dobrej praxe a dlhodobú podporu svojim členom na ceste k úspechu.

Nevidím odpovede na diskusnom fóre. Prečo?

Odpovede na diskusnom fóre sú viditeľné len pre prihlásených užívateľov portálu poradamvo.sk. Prihlásiť sa tu. Rovnaká podmienka platí aj pre prémiový obsah v ostatných častiach portálu poradamvo.sk. Užívateľ je prihlásený ak sa mu v hornom menu portálu poradamvo.sk zobrazuje položka PROFIL užívateľa.

Nezobrazuje sa mi prémiový obsah. V čom je chyba?

Prémiový obsah je viditeľné len pre prihlásených užívateľov Poradenského portálu PORADAMVO.sk. Rovnaká podmienka platí aj pre odpovede v diskusnom fóre. Užívateľ je prihlásený ak sa mu v hornom menu Poradenského portálu PORADAMVO.sk zobrazuje položka PROFIL užívateľa.

Ako si overím prístup k prémiovému obsahu?

Prístup k prémiovému obsahu si môžete overiť na stránke PROFIL užívateľa (v hornom menu Poradenského portálu PORADAMVO.sk).

Ako si môžem zmeniť prípadne doplniť údaje?

Vaše údaje si môžete overiť prípadne zmeniť na stránke PROFIL užívateľa (v hornom menu Poradenského portálu PORADAMVO.sk). Kliknite na záložku Zmena údajov.

Kde si môžem nastaviť/zmeniť pseudonym (nick name)?

Vaše údaje si môžete overiť prípadne zmeniť na stránke PROFIL užívateľa (v hornom menu Poradenského portálu PORADAMVO.sk). Kliknite na záložku Zmena údajov.

zmena-údajov

Ako zadám otázku v diskusnom fóre?

 1. Tlačidlo pre vytvorenie novej témy na diskusnom fóre sa zobrazuje len prihláseným užívateľom Poradenského portálu PORADAMVO.sk. Prihlásiť sa tu.
 2. Zvoľte si tému ktorej sa vaša otázka týka a stlačte tlačidlo "Nová téma".

diskusne-forum

Zabudol som heslo, ako postupovať?

Ak ste zabudli heslo k svojmu účtu, môžete si ho kedykoľvek resetovať TU. Potrebujete vedieť len svoju e-mailovú adresu.

Vytvoril som novú otázku na diskusnom fóre. Ako dlho budem čakať na odpoveď?

Odpovede na Vaše otázky uverejníme do 3 pracovných dní. V prípade náročnejšieho spracovania (napríklad ak musíme požiadať orgán verejnej správy o stanovisko), obratom zverejníme informáciu o danej skutočnosti. O každej odpovedi na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk™ budete upovedomení formou e-mailovej notifikácie.

Prečo sa učiť práve s PROFIMVO?

Dôvody prečo sa rozhodnúť pre nás:

 • PROFIMVO je tu preto, aby pomáhala neziskovému sektoru rásť,
 • k vášmu rozvoju pristupujeme kreatívne a s nadšením. U nás sa vždy stretnete s úsmevom a záujmom. Vždy sa snažíme prekonať vaše očakávania,
 • zákazníci na nás už viac ako 20 rokov oceňujú profesionalitu a proaktívny prístup. Stále sa vzdelávame a sledujeme nové trendy. Naplno sa tiež venujeme praktickej pomoci klientom,
 • vytvárame príležitosti, či už chcete prehĺbiť svoje znalosti zo svojho odboru, alebo rozvíjať manažérske a komunikačné zručnosti svojho tímu, navrhneme pre vás riešenie šité na mieru,
 • pomáhame pri zvyšovaní efektivity mimovládnych organizácií,
 • zameriavame sa na organizácie neziskového sektora - sociálne služby, školstvo, zdravotníctvo, veda, výskum a vzdelávanie, kultúra a cirkev, platformy, združenia a nadácie,
 • prinášame zapamätateľné vedomosti, ktoré je možné okamžite aplikovať do praxe.

Čo potrebujem vedieť pred vstupom na Poradenský portál PORADAMVO.sk

Našou víziou je poskytnúť vám na jednom mieste všetko, čo budete potrebovať k vytvoreniu efektívnej a transparentnej mimovládnej organizácie. Pripravili sme pre vás:

 1. unikátne odborné diskusné fórum, v ktorom vám radi pomôžu naši experti zo všetkých oblastí ekonomiky a manažmentu neziskového sektora.
 2. overené informácie na aktuálne témy, príklady z praxe a vzory dokumentov, ktoré sú kľúčové pre vašu prácu.

Je možné sa na niekoho obrátiť, ak si neviem s niečim poradiť?

Na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk sú vám neustále k dispozícii experti neziskového sektora na čele s Marcelou Dobešovou a celým tímom PROFIMVO. Vaše otázky expertom zadávajte priamo na odbornom diskusnom fóre. Otázky a podnety týkajúce sa funkčnosti Poradenského portálu PORADAMVO.sk smerujte na nás kontaktný formulár. Vaša správa dorazí našej Jarke, ktorá sa u nás na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk stará o spokojnosť užívateľov.

Je Poradenský portál PORADAMVO.sk aj pre mňa ak spracúvam účtovníctvo pre "neziskovku"?

Áno, samozrejme. Poradenský portál PORADAMVO.sk môžu využívať aj ľudia, ktorý nie sú priamimi zamestnancami mimovládnej organizácie. Napríklad spoločnosti zabezpečujúce outsourcing účtovníctva, mzdového účtovníctva, personálnej agendy, a iné. Pri registrácii je však nutné uviesť identifikačné údaje mimovládnej organizácie ktorú zastupujete, alebo s ktorou spolupracujete.
Príklad: Ak som s.r.o. - účtovník a spracúvam formou outsourcingu občianske združenie ABC, o.z. Môžem sa registrovať na Poradenský portál PORADAMVO.sk. V registračnom formulári však uvediem v časti: Mimovládna organizácia: ABC, o.z.. Meno, Priezvisko a e-mail uvediem svoj vlastný.

Musím byť technicky zdatný?

Poradenský portál PORADAMVO.sk je navrhnutý tak, aby ho dokázal využívať každý, kto zvládne využívať internet. Ak by ste predsa len narazili na nejaký problém, využite náš kontaktný formulár. Vaša správa dorazí našej Jarke, ktorá sa u nás na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk stará o spokojnosť užívateľov.

V mimovládnej organizácii máme dvoch zamestnancov (riaditeľka a účtovníčka), ktorý by využili služby vašeho Poradenského portálu PORADAMVO.sk. Bolo by to možné? Ak áno, akým spôsobom?

Áno, samozrejme. Poradenský portál PORADAMVO.sk môžu využívať aj viacerý zamestnanci jednej mimovládnej organizácie. Registračný fomrulár umožňuje zadať rovnaký názov mimovládnej organizácie. Odporúčame, aby sa každý užívateľ registroval pod svojim menom a so svojou e-mailovou adresou.

Odoslal som registračný formulár na portál, aký je ďalší postup?

Je to jednoduché! Akonáhle vyplníte vašu registráciu, odošleme vám e-mailovú správu v ktorej je nutné kliknúť na potvrdzovací odkaz, aby sme mali istotu, že ide o váš e-mail (Ak e-mail nevidíte, skontrolujte zložku "Reklamy", "Automatické",alebo "Spam"). Prihláste sa do členskej sekcie poradenského portálu.

Ďalšie otázky?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese pastierikova@sluzbymvo.sk alebo na telefóne +421-910-852-408.

(Na telefóne sme od 7:00 do 14:00.