O nás - PoradaMVO - PORADAMVO | ProfiMVO

Čo je našou misiou?

Túžime po efektívnom, transparentnom a konkurencieschopnom treťom sektore, ktorý pracuje v prospech obyvateľov Slovenska.

Aké máme poslanie?

Pomáhame organizáciám tretieho sektora k ich profesionalite v oblasti ekonomiky a manažmentu a presadzujeme tvorbu legislatívnych opatrení podľa princípu "hodnota za peniaze".

Vzdelávanie nás baví

K vášmu rozvoju pristupujeme kreatívne a s nadšením. U nás sa vždy stretnete s úsmevom a záujmom. Vždy sa snažíme prekonať vaše očakávania.

Zoznámte sa s našim tímom

Pracujeme v dobre zorganizovanom tíme interných aj externých odborníkov, ktorý stojí za našim úspechom a vašou spokojnosťou. Sme pripravení vám pomôcť aj poradiť. Zoznámte sa s nami.
Marcela Dobešová

Marcela Dobešová

Predsedníčka & Zakladateľka

Marcela je žena s víziou a práve preto riadi PROFIMVO. Matematička a ekonómka na 110 %. Píše, vzdeláva a určuje nám smer. V súčasnosti úzko spolupracuje so Slovenskou komorou audítorov a Ministerstvom financií pri koncepčnej a metodickej činnosti v oblasti účtovníctva, príprave legislatívnych úprav a metodických usmernení na celoštátnej úrovni.

Veronika Verešová

Veronika Verešová

Manažérka

Je lektorkou kurzu Základy podvojného účtovníctva. Konzultantka pre účtovníctvo. Väčšinu svojho času sa však zaoberá starostlivosťou o našich zamestnancov, lektorov a ostatných konzultantov.

Branislav Strečanský

Jarka Pastieriková

Zákaznícka podpora

Je pre nás neoceniteľná, keďže sa u nás na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk!™ stará o spokojnosť užívateľov. Veľmi sa teší z každého podnetu, tak píšte :-)

Marian Vereš

Marian Vereš

Marketing & konzultant

Je účtovným poradcom pre oblasť školstva a konzultantom v oblasti viaczdrojového financovania mimovládnych neziskových organizácií. Väčšinu svojho času však venuje marketingu a predaju produktov PROFIMVO.